| Robertzu a întrebat:

Am pus o comanda pe eMAG pe data de 23 decembrie si nici acum nu am primit un mesaj daca a preluat curierul coletul cam cat mai trebuie sa astept?

Răspuns Câştigător
| nedeea86 a răspuns:

Ba da, este... In curs de procesare. Dupa sarbatoriwinking Ai si tu putina rabdare. happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu glumesti nu? 23 e duminica, nici nu se lucreaza in weekend, si apoi e ajunul si craciunul, tu crezi ca aia stau la serviciu de ajun si craciun ca vai a pus "robertzu" o comanda. Sunteti exagerati frate, daca ar fi dupa voi sa stea toti la serviciu sa nu se bucure de sarbatori sa va primiti voi un rahat de comanda.

| Robertzu explică (pentru Adry05):

Si inseamna ca, comanda mea nu este valabila?

| Adry05 a răspuns (pentru Robertzu):

Normal ca e valabila dar n-are cum sa ajunga prea repede ca au si oamenii aia concediu.

| nedeea86 a răspuns (pentru Robertzu):

Ba da, este... In curs de procesare. Dupa sarbatoriwinking Ai si tu putina rabdare. happy

| Couragebv a răspuns:

Cam pana la anul. La multi ani?!

| Buzi213 a răspuns:

Cine lucreaza acum ca sa primesti mesaj ca a preluat curierul comanda? E CRACIUNUL, punct