| Ioan489 a întrebat:

Am scos o suma de bani din contul de paypal pe card, si in cont zice ca tranzactia e completa. Apoi, am fost la bancomat sa vad ce si cum, si e gol, nici un ban. Trebuie sa merg la banca pentru a scoate bani? Este o problema daca plata a fost in USD si cardul este in RON, in lei? Care sa fie problema? Si daca ma duc la banca cum sa-i spun ca vreau sa scot bani aia?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu este nici o problema. daca ai scos din contul de valuta, banca de unde i-ai scos, ti i-a transformat in lei, la cursul lor valutar. poate nu poti baga bani pe card.din contul paypal.adica sa primesti bani cash, doar sa platesti cu cardul.

| Frank51 a răspuns:

Dureaza intre 1-2 zile lucratoare pana iti ajung banii pe card, nu este nici-o problema. Si se convertesc automat in moneda noastra, deci stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluthappy Nu conteaza daca e in USD( Dolari Americani) sau in RON(Lei)! Pana sa iti intre pe card trebuie sa astepti un timp, dureaza cateva zile pana tii pune pe cardhappy Numai binehappy