| victorinazanfir a întrebat:

Buna tuturor, ce produse digitale se vând pe Etsy? Ce merge? Poate îmi răspunde cineva care chiar se ocupa cu așa ceva

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai intrat pe site la categorii? Scrie destul de clar ce se poate vinde.Cunosti engleza? La categoria digital intra urmatoarele cel mai des:

Art & Collectibles
Custom artwork, portraits, and totally original paintings and prints to turn your home into a gallery

Books, Movies & Music
Celebrate creativity with planners, journals, and blank notebooks, or music, movies, and books

Electronics & Accessories
Phone cases, laptop sleeves and decals to protect and personalize your portables

Categorii principale sunt oricum mai multe, si pentru fiecare exista filtru de cautare, unde trebuie sa bifezi Digital downloads acolo la sectiunea Item format.