| NebunieLaCutie a întrebat:

Am si eu o intrebare happy Am facut un server, privat, si vreau ca sa primesc donatii, cum fac ca sa imi vina bani?

Răspuns Câştigător
| Cheater a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa ai un card unde sa primeste banii. Spre exemplu poti folosi PayPal. Te inregistrezi introducand datele cardului.
Dupa ce ai terminat inregistrarea o sa gasesti acolo optiuni si anume link-ul unde trebuie sa dea lumea click ca sa le apara formularul pe care urmeaza sa-l completeze pentru a-ti trimite tie suma de bani dorita.

Mai poti folosi de asemenea si MoneyBookers.com.