| NeaAlecu1421 a întrebat:

As vrea sa imi caut un loc de munca, dar de acasa
(la laptop)
Nu stiu unde sa caut
Stiti vreau site sau ceva?
Ma descurc in orice situatie
Invat repede si sunt dornic sa invat chestii noi
Stiu sa lucrez foarte bine cu urmatoarele

Photostop CC
Microsoft-Excel (putin)
-Powerpoint
-Word
Pot scrie chiar si articole
etc.

Răspuns Câştigător
| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
daca esti din Bucuresti poti merge la sediul lor pentru un interviu, au si call center, e foarte ok, cam toti cei din call center sunt studenti, cred ca se potriveste cu ceea ce spuneai tu ca vrei
eu zic sa incerci, bafta! :)

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nea Alecu, din cwr faci treaba, din cwr mananci. Stai linistit la birou ca am vazut o multime de patroni care umbla sa-ti dea bani.

| NeaAlecu1421 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Sunt student, am nevoie de ceva temporar
sa castig experienta...
Am cerut niste site-uri nu staturile tale happy

| NeaAlecu1421 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Sfaturile*

| Voro a răspuns:

Prietene, nu exista asa ceva.
Tu crezi ca toate reclamele care le vezi pe net sunt adevarate? Cine iti da tie bani sa dai 20 de click-uri si sa intri pe 2 site-uri?
Nu ai cum sa faci bani pe internet pana nu esti specializat in design web, programare si chestii care necesita specializare.

| NeaAlecu1421 explică (pentru Voro):

Again nu am nevoie de sfaturi de genul happy
Stunt specializat in Photoshop
si word
In Fotografie
mai multe chestii
si iti zic si tie nu vreau neaparat sa fiu platit eu vreau doar sa castig experienta
si stiu si eu ca nu se castiga din PTC
Plus de asta nu am zis ca vreau sa fiu platit intrand pe diferite site uri
Am zis cu totul altceva