| Larii_7360 a întrebat:

As vrea si eu statusuri compuse de voi :* Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| carmen111 a răspuns:

Si n-are rost sa plangi spunandu-mi ca iti pasa, e tarziu acum asa ca lasa.
de fiecare data cand te gandesti la mine, sa stii ca eu am cam uitat de tineee.
Nu o compara cu mine. Ea nu a avut grija de tine
Incerc sa zambesc fals, sa para ca-s bine, habar n-ai cat de dor imi e de tine.
Ce n-ai da sa il gasesti acolo unde e. Sa te uiti in ochii lui si sa-l intrebi "de ce"?
Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau, Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.
E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire.
Sunt prea cuminte, învaţă-mă să fiu rea! Să mă ai doar tu, să fiu doar a ta.

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

In Pamant viermii ne trateaza pe toti cu acelasi respect; Viata este suma alegerilor noastre; Moartea este o imensa padure nesfarsita inchisa intr-un sac negru; Adu-ti aminte ca traiesti o singura data...De fiecare data!;

| bigsy a răspuns:

Doua puncte paranteza paranteza laughing
I like this! [ si sa pui o melodie care ti`o place.].

eu stiu? funda?big grinbig grinlaughing

| Zendayya a răspuns:

1) the past should be the past. it can destroy the future. live life for that tomorrow has to the future. live life for that tomorrow has to offer, not for thet yesterday has taken away. offer, not for thet yesterday has taken away offer, not for thet yesterday has taken away 2) do what you want. if it's something you' regret, sleep late. 3) you broke my heart. now i'm going to break long standing relationship with fun and long standing relationship with fun and freedom. sper sa iti placa. funda?