| barbar a întrebat:

Ați încercat să faceți bani pe Amazon? A apărut un fel de modă și la noi.

4 răspunsuri:
| Andreea27828282 a răspuns:

Nu am auzit de asta, în ce consta?

| barbar explică (pentru Andreea27828282):

Păi, cauți pe Youtube. E plin de: "Cum să faci bani pe Amazon?". Iar la noi sunt Amazonienii: niște băieți care au făcut bani și acum fac curs-uri pentru noi. Pe bani, bine-înțeles! Și, mai sunt și alții care țin curs-uri. Tot români. Este luat model de dincolo.

| PainTech a răspuns (pentru barbar):

Cred că românii au făcut mai mulți bani de pe cursurile pentru făcut bani de pe Amazon decât au făcut de pe Amazon.

| Werrich a răspuns (pentru barbar):

Aceia care cer 5000 de Euro pe cursuri?