| Heartless a întrebat:

Buna all, am fost ieri in Real si m-am bagat cu 2 prietene in Takko sa isi cumpere o geaca una dintre ele, la caserie femeia de acolo ne-a spus ca este ceva concurs si putem castiga o masina, ipod telefon etc.Si ne-a dat formular sa ne inscriem si nu a zis ca varsta minima e de 18 ani si ne-a dat un cupon cu un cod sa ne inregistram si pe net si pe net scrie ca varsta minima e de 18 ani.Sa ma inscriu pe numele mamei chiar daca pe formular m-am inscris pe mine? Si trebuie neaparat codul postal? pentru ca nu il stiu, iar caserita a spus ca nu are nimic daca nu il stim cand ne-am completat formularul.
Multumesc, dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Deci in primul rand codul postal il gasesti pe o factura de curent sau de telefon.si nu cred ca are nimic caca se inscrie mama ta
sa dai fundita cum ai promis mersi si votbig grin