| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani, bacul luat, si as vrea sa muncesc. Facultate, momentan, nu vreau. Niste sfaturi de la niste oameni trecuti prin viata?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce stii sa faci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai munceste cine te opreste? intrebare e ce calificare ai tu? ca altfel mai mult decat muncitor pe santier sau vanzator nu vad ce ai putea face

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Cred ca nu poti practica decat munca fizica.Mai bine faci facultate.

| Alphaking a răspuns:

Nu-s trecut prin varsta, dar parintii mei au un restaurant si este nevoie de ospatari. Uite pagina de Facebook a restaurantului : http://ro-ro.facebook.com/pages/Restaurant-Elemar/428107603962815. Contacteaza-i, daca te intereseaza.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alphaking):

Sa vedem daca gaseste aceasta pagina.Ca pagina nu este disponibila.

| TheDjoker a răspuns (pentru darrio2007):

Am gasit-o. Era fara punct.

| smexhy a răspuns:

Ai incredere in straini trecuti prin viata da in rudele tale nu?

| TheDjoker a răspuns (pentru smexhy):

Cu cat mai multe pareri, cu atat mai bine.

| mulinobianco a răspuns (pentru smexhy):

Poate omul nici nu are rude. A adresat o intrebare, daca stii, raspunzi, nimic mai mult nu se cere de la tine. happy

| TheDjoker a răspuns:

Sunt tehnician in turism. Vreau sa stiu, voi, ce ati facut la aceasta varsta de tranzitie?