| mugurelpetru a întrebat:

Buna am primit banii de pe Western Union problema e ca nu am 18 ani.Iar cel care mi a trimis banii(sora nea) a aruncat foaia! vreo modalaitate de ai recupera!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai cel putin 14 ani si carte de identitate poti primi banii. Du-te la banca unde ti-au fost trimisi, cu CI si o sa-i primesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns Buna du-te fara foaie ci numai cu buletinul si cu codul care l-ai trimis iti da banii chiar daca nu ai 18 ani de preferat te duci la un magazin cu sigla western unui!

Vere invata ceva romana si mai pune virgula unde trebuie ca am citit de trei ori pana sa-mi dau seama ce vrei

| mugurelpetru explică (pentru anonim_4396):

1.am fost la 4 banci si toate au zis la fel : trebuie sa fii major

| anonim_4396 a răspuns (pentru mugurelpetru):

Nu la banci, te duci la un magazin cu sigla western union, acolo nu sunt asa duri.

| mugurelpetru explică (pentru anonim_4396):

Imi dai un exemplu nu stua intr un oras mare, de fapt e chiar mic... se pune daca am incercat la un amanet>

| anonim_4396 a răspuns (pentru mugurelpetru):

Nu stiu in ce oras locuiesti dar stiu ca la tara, la marketuri cu sigla westrn union nu se prea uita ca esti major.Sa mearga cu tine un adult din familie si sa discute cu un vanzator de la un market cu sigla western. Altfel nu vad cum.Nu trebuia sa puna banii pe numele tau daca esti major.In caz ca nu ii poti scoate, cine atrimis banii sa se duca sa-i retraga. Daca a pierdut foia sau altceva, poate merge la banca sa lamureasca problema.