| chinezu18 a întrebat:

Buna! Am un cont cu card de debit la CEC Bank deschis de acum 1 an si cateva zile. Tin sa mentionez ca nu am folosit deloc cardul si contul, nici nu am avut bani depusi si mi s au strans niste restante sa le zic asa de 92 de lei, comisioane de administrare pe care me voi platii saptamana viitoare. Imi vor inchide contul pentru ca nu l am folosit?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Nu cred că îl închide dar poți să îți deschizi alt cont daca se intampla, se poate deschide și online daca ai internet banking.