| Stanca_Iuliana_1973 a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi rotunjesc venitul,lucrand acasa,sondaje online,publicitate online platita,operator date online,ceva serios,am incercat multe dar o toate au fost teapa,sau prost platite, astept ofertele voastre pe email stancaiuliana@yahoo.com.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, scuze dacă am întârziat cu răspunsul. Îți recomand Lady.s Cosmetics. Și poți continua și în timpul liceului. Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau http://www.facebook.com/nicoll.hellen. O seară superbă! :* Ps: Eventual poți intra pe grupul meu și găsești și aici alte opțiuni : https://www.facebook.com/groups/506065106113414/

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html succes! nureaza 2 minute sa incerci apoi daca nu iti convine poti sa te lasi. nu ai ce pierde...

| axell890 a răspuns:

Alaturate gratuit liderului mondial Clixsense care te plateste pentru fiecare reclama vizionata.Acceseaza ghidul & http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html
& incepatorului Clixsense si afla care sunt metodele de a castiga bani cu ajutorul ac.estuia.

| AromaVorbelor a răspuns:

Am si eu invitatii pe eupanels si daedalus online.la 1000 de puncte primesti 100 de ron. cine doreste sa lase mesaj

| Mirela1997s a răspuns:

Publicitate online platita bine gasesti pe www.pfinance.ro ca "publisher"
Daca iti place si vrei sa te indrum sa imi zici.

| clearyoumind a răspuns:

Buna,eu folosesc afacerea GDI, nu este TEAPA si poti genera un profit substantia, in crestere luna de luna si pe viata, tot ce trebuie sa faci este sa lucrezi 2-3h/zi acasa in fata pc-ului tau.Este cel mai usor mod de a face bani online, fara sa ai cunostinte inj domeniu.Aceasta metoda este folosita de milioane de persoane din peste 20 de tari! Intra pe www.tatu-marius.ws sa vezi cum functioneaza si sa te documentezi in privinta afacerii si pentru increderea ta poti cauta si dovezi de plata pe net.Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe adresa de yahoo tatu.marius85.O zi buna!