| IoanaMaria2023 a întrebat:

Salutare, stie cineva siteuri online de unde se pot face bani reali de acasa? Ceva pentru femei, fara poker, jocuri de noroc sau only fans si alte alea. Sunt o mamica care sta acasa si as dori sa fac niste banuti.
Am incercat cele de sondaje dar sunt țeapă. As dori ceva real si serios daca stie cineva. Mulțumesc! Dau fundita la cine imi da un site bun!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Banii trebuie sa vina de undeva, uni aleg tik tok, video chat, onlyfanns, cumpăra produse și vând sau fac reclama la cosmetice sau baga banii în crypto, fraieri visează mereu mulți banii

| IoanaMaria2023 explică (pentru RAY):

Nu e ceea ce am cerut, ca atre raspunsul este atat de eronat încât nu are nici o legătură cu intrebarea mea.

| Violleta2022 a răspuns:

In ce domeniu esti calificata?
Ce profesie ai si ce stii sa faci foarte bine, care s-ar putea face online?

| johnnny123 a răspuns:

Atunci când cauți ceva "real și serios" trebuie să începi prin a spune ce știi să faci.

Pentru că dacă nu știi să faci nimic, atunci slabe speranțe să te plătească cineva pentru asta.

| helpforyou a răspuns:

Am vazut ca se poarta aplicatiile de streaming live. Spun ca se castiga cate sute de euro pe luna, in conditiile in care nu ai altceva de facut decat sa stai live si sa conversezi cu comunitatea. Cele care vor mai mult inttrea in privat si este gen only.

Dar mai poti invata sa investesti pe bursa sau sa faci trading. Trebuie invatare.

| IoanaMaria2023 explică (pentru helpforyou):

Stiu ce spui dar pentru asta trebuie sa ai o platforma cu mii de urmaritori.

| UserRo10 a răspuns:

Poti incerca operator call center remote. Daca cunosti 1-2 limbi straine e un avantaj mare