Întrebare recomandată | azaleeaalina a întrebat:

care imi da si mie niste site-uri cu joburi? as vrea sa ma angajez si nu prea gasesc nimic in anunturile din ziare. specific ca vreau in falticeni, Suceava...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alcyon a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa apelezi la site-urile foarte cunoscute gen bestjobs si ejobs, ca-s niste porcarii. Locuri de munca putine si inghesuiala mare. Pe ejobs cel putin, de un an de zile apar tot aceleasi joburi. Incearca mai bine prin cunostinte. Intreaba-ti si tu colegii si prietenii, pe unde s-au angajat si du-te si tu. Altfel, risti sa-ti cam iei tepe, cu tot soiul de firme fantoma care nu-si platesc angajatii.

| 2Low a răspuns:

Bestjobs.ro
Olx.ro
Tocmai.ro

Răspuns utilizator avertizat