| teiube a întrebat:

Buna cat inseamna 39 de euro in bani nostri adica lei/ron cel mai repede raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

156 ron!happy

5 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

163.8 pentru ca un euro e 4. 2lei. funda?

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas

| DianneKrieger a răspuns:

174 ron. Poti sa scrii in Google "39 euro" si iti apare acolo. Bafta!

| anonima1010 a răspuns:

174,07197249 lei big grin

| Coco14 a răspuns:

173.979 lei