| ele30 a întrebat:

Buna caut o bona pentru ingrijirea unui copil de doi ani din Suceava cine ma poate ajuta? Daca este cineva interesat astept oferte

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Simplu dati un anunt an unul din ziarele locale s-au judetiene, cu numarul dumneavoastra de telefon si a-ti rezolvat problema.

| claudya a răspuns:

Cauta pe site-ul http://www.cautabona.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interesata de anunt ma puteti contacta la nr de tel 0769247748

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va pot ajuta sa-l iau la mine? sunt din Iaslovat Suceava am conditi foate bune sunt casatorita am 34 de ani contactati 0745173377 Tina