| rebekka11 a întrebat:

De unde pot comanda catalogul oriflame campania 3 din 2013. Fundita la cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Incearca pe okazii.ro sau ebay.

| DanielCross a răspuns:

De al un reprezentant..credhappy

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Uita-te la In Puii Mei. Este astazi Pe la 8:00; 8:30. Iti zic eu merita toata ora in care razi cu pofta!

| Alexoi a răspuns:

Pai gasesti pe net pe site-ul original oriflame

| Senariana a răspuns:

Aici ai link-ul: http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Esti reprezentant, esti din Bucuresti?
Am catalogul si ti-l pot da, daca vrei un set de mai multe cataloage si esti reprezentant foloseste codul care apare pe site in functie de nr de cataloage de care ai nevoie. Da-mi un mesaj daca mai ai nevoie de ajutor.

| Andrutza88 a răspuns:

Cine vrea sa se inscrie la Oriflame poate sa imi dea un mail pe adresa oriflameploiesti@yahoo.com si ii voi oferi toate informatiile necesare plus materiale... discounturi 23-40% plus un program de bun venit foarte atractiv ( parfum, geanta de laptop demi moore si altele)