| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 100 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa sociu_mirela@yahoo.com.

Răspuns Câştigător
| 220V a răspuns:

INFO, ca nu vreau sa trimit pe mail

| mirela_8082 a răspuns (pentru 220V):

Poi sunt informatii in word. nu pot sa le postez aici. daca nu baga-ma in lista si vb.happy

| 220V a răspuns (pentru mirela_8082):

Numai daca imi dai cateva detalii, inainte de toate

| mirela_8082 a răspuns (pentru 220V):

Uitati, o scurta descriere a ceea ce eu va propun. Lucrati 2-3 ore pe zi la calculatorul de acasa, conectat la internet, cand vreti sau cand va este comod si castigati 70-100$ / saptamanal.
Daca veti lucra mai mult de 2-3 ore, veti castiga 100-150$ si mai mult. Totul depinde de dumneavoastra si staruinta pe care o oferiti acestei activitati.
Tot ce va trebui sa faceti este:
 Sa postati anunturi pe internet.
 Sa controlati de 2-3 ori pe zi adresa de e-mail si sa trimiteti la toti mesaje (raspunsuri).
 Sa tineti o mica baza de date pentru dumneavoastra cu cei cu care conlucrati, ca sa nu va incurcati in contacte.
 De cateva ori pe luna o sa primiti in "portofelul" dumneavoastra din internet banii, pe care ii veti castiga, proces care va incepe inca din prima zi de lucru.
Astfel, toata munca se va limita la apasarea tastelor de la calculator: Posta, Copy, Paste, Raspuns, Trimitere.
Nici un fel de cerinte pentru cunoasterea anumitor limbi. Dupa ce veti vedea primele rezultate, si asta se va intampla inca din ziua in care vor fi postate anunturile pe internet, procesul va v-a oferi o placere anume in ceea ce faceti. Nici un fel de interviu de afaceri pentru vindere, nu trebuie sa cumparati nici un fel de produs sau sa ajungeti la nici un fel de nivel, nici un fel de intalniri sau vinderea unor produse cunostintelor sau prietenilor, nici un fel de rating.
LUCRATI PENTRU DUMNEAVOASTRA, de aceea tot profitul va fi al dumneavoastra.
Nu trebuie sa iesiti din casa, veti primi sume considerabile si placerea de a lucra, cheltuind din timpul dumneavoastra doar 3-4 ore in zi, doar lucrand la calculator. Voi adauga si faptul ca acum in reteaua de internet exista multi impostori, de aceea accentuez ca aceasta afacere e total adevarata, fara inselatorii, fara legi incalcate comform constitutiei Romaniei. Va garantez ca va voi arata pas cu pas cum se lucreaza in aceasta afacere. Instructiunile urmatoare eu le voi trimite mai apoi absolut gratis, fara nici un fel de taxe din partea dumneavoastra. Tineti minte! Daca angajatorul va cere sa transferati asa numita "taxa de inscriere sau de inceput", atunci acela este un IMPOSTOR!

| 220V a răspuns (pentru mirela_8082):

Ok mai vorbim dar acum trebuie sa plec la lucru

| mirela_8082 a răspuns (pentru 220V):

Oki.

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Masini de cusut, vechi, nu cumperi?rolling on the floor