| Andreea_Elena_1997_4ufl a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva ce materii se fac la economic? Cate ore pe saptamna se fac din fiecare materie. Sunt a 8. a si as vrea sa intru la un liceu cu profil economic. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Materiile sunt aceleasi, numai ca o sa ai anumite module, cum ar fi Contabilitate, Economie si Organizare. Matematica e la fel ca la celelalte profile, deci nu-ti fa griji. Zic din propria experienta, sunt in a 9-a si tot la economie am dat si eu. Nu e greu deloc daca inveti putin. happy

3 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Aa, si sunt 3 ore de mate si romana pe saptamana. happy

| Andreea_Elena_1997_4ufl explică (pentru Andreea114820):

Engleza faci pana in a12a 2 ore pe saptamana?

| Andreea114820 a răspuns:

Da, 2 ore pe saptamana. happy