| Florentina10 a întrebat:

Buna prieteni! Stiu destul de bine photoshop-ul si m-am gandit sa fac invitatii de nunta/botez originale si personalizate si sa le vand pe internet. Stiti site-uri unde se vinde asa ceva fără firmă?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciunul. Nu poti vinde asa ceva precum țața Leana zarzavatul la tarabă.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca pe olx.ro poate vinzi ceva, sau la taraba in piata!

| sierra1 a răspuns:

Incearcă să le faci colegilor (așa, ca intrare in afacerre), de majorat sau zile de naștere

| haileewatson a răspuns:

Nu poti vinde ceva fara firma. Poti sa iti faci PFA, iar un site bun este Etsy.com spre exemplu.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Da, puteți vinde invitații de nuntă/botez personalizate pe site-uri precum Etsy, Zazzle, Minted și Paper Source. Aceste platforme sunt create special pentru vânzarea produselor personale și nu necesită înregistrarea unei firme.