| GabrielaIonela12 a întrebat:

Buna seara, am nevoie de un loc de munca in Bucuresti-Bragadiru, Ilfov, am 18 ani si am mai lucrat in magazin la H&M ma ocupam cu distribuirea hainelor prin magazin si de cabine. Stiti un magazin asemanator unde ma pot angaja sa fac acelasi lucru fara sa lucrez la casa de marcat? Sau ca ajutor de bucatar daca stiti ca angajeaza cineva

2 răspunsuri:
| CharlieTango a răspuns:

Da / scrie-mi pe Fb sau lasa-mi un nr

| GabrielaIonela12 explică (pentru CharlieTango):

Nu pot sa las nr aici daca poti sa imi lasi tu Facebook si daca poti sa imi spui despre ce este vorba