| GabrielaIonela12 a întrebat:

Salutare, trebuie urgent sa ma mut, am nevoie de o casa ieftină nu conteaza si cocioaba sa fie in București-Ilfov sau chiar in Bragadiru. Cea mai ieftina casă

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totuși TPU nu e site de imobiliare. Mă îndoiesc că vei găsi aici.

| johnnny123 a răspuns:

Chiar și cea mai ieftină casă stă pe un teren care de multe ori costă mai mult decât casa.

| carevaescu a răspuns:

Ai gasit pana la urma?

| IarsiIar a răspuns:

OLX/imobiliare te poate ajuta.
Nu stiu cat de mare iti trebuie. Am vazut garsoniere in sect. 5 ieftine. Dar... Ferentari fiind, nu iti recomand.
Cauta pe OLX punand filtre de pret (cat poti tu maxim) si alte filtre care te intereseaza.