| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, as dori sa deschid si eu o afacere, dar nu cu investitie foarte mare, pana in 10-15 mii euro, stau intr-un orasel, nu foarte mare, sunt magazine penny, magazine haine, dar nu stiu ce as putea sa deschid sa mearga, aveti vreo idee de afaceri?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pariuri sportive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi pe ce coduri caen, poti lua si fonduri europene. Si pornesti de acolo. Pui tu jumate ei jumate, si iei fonduri nerambursabile happy

| AndySe19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, am foarte mult teren, in zona de munte, nu stiu ce as pute face, si faza cu fonduri, trebuie sa ai pe cineva care sa ti faca proiectul, eu nu ma pricep!

| Condratt a răspuns:

Catering.
Farmacie.
Amenajare teren air soft.
Peisagistica

| Daniel31 a răspuns:

Ai putea sa incerci cu un laborator de cofetarie/patiserie.
Mai ales, in timpul sarbatorilor mari, multa lume o sa vrea sa cumpere prajituri pentru ca multi dintre ei poate nu au timp. Si ai putea sa si distribui marfa la alte unitati.
Sper ca am fost de ajutor!

| Mirela78 a răspuns:

Incearca o franiza https://www.francize.ro/

| Gavriella a răspuns:

Depinde ce te atrage! Salon de infrumusetare are costuri mici ca investitie ai profit mare! Doar sa nu ai unul foarte aproape de tine. Ti-as putea da mai multe informatii dar nu am suficient spatiu aici.