| aurelgabriel a întrebat:

Buna Seara TPU!
Daca am un card de debit Orange Money si un card banca transilvania, voi care spuneti sa il inchid? Cei care aveti BT ce credeti?
Orange Money mi-a oferit si un card de credit.Dar dezavantajul e ca nu pot sa il alimentez decat online. Orange Money nu are sucursala.

Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal.
Oricum Orange Money cred că trebuie alimentat de la alt card

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu știu cum ai putea sa te gândești să renunți la cardul de la o bancă pentru o simpla aplicație.

| aurelgabriel explică (pentru suntserios):

Cu alte cuvinte sa pastrez cardul de la BT?

| suntserios a răspuns (pentru aurelgabriel):

Normal.
Oricum Orange Money cred că trebuie alimentat de la alt card

| Alina0124 a răspuns:

Eu am card tansilvania și mi se pare cea mai bună alegere, am avut și pe la alte bănci dar îmi dădeau mult de umblat, multă hârțogăraie.

| aurelgabriel explică (pentru Alina0124):

Multumesc pentru raspuns.Intrebam si datorita faptului ca am vazut ca de ani de zile ocupa locul 1 in topul bancilor, ceea ce ma face sa cred ca e foarte mult laudata.