| aurelgabriel a întrebat:

Bună Seara TPU!

Pentru clienții Băncii Transilvania care au card de credit as vrea sa știu ce părere aveți? Am un card de la BRD și vreau sa îl închid și sa vin la BANCA Transilvania?
Ce ziceți?
Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Mare greșeală. Cea mai de rahat bancă posibilă. Aplicația Bt Pay e un gunoi, e plină de buguri (probleme). Am un card primit prin curier de acum o săptămână și ce să vezi? Nu-l pot activa la niciun bancomat, iar când m-am dus la ghișeu se uitau alea la mine de zici că eram nu știu ce creatură dubioasă. Te poți uita la comentariile de la postările de pe pagina lor de Facebook și te vei convinge.

| aurelgabriel explică (pentru Danny28):

Va multumesc frumos pentru raspunsul consultativ. As fi vrut sa ma mut la ei, ce bine ca nu am facut-o.Nu voi inchide niciun card de la BRD.
O seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Nu. Stai acolo. Pentru euri îți dă telecomanda (token) numai sa intri pe site sa să schimbi bani ca să își facă ei treaba. Am cerur card de euro, nu se poate, aveți telecomanda, dacă nu am internet cum convert RON în euri? Mor de foame? Niște Scârbe, de la aia care sta ca ghișeu pana la cel mai mare

| aurelgabriel explică (pentru trophin):

Multumesc pentru raspuns.Chiar mi-a trecut prin minte sa ma mut la ei, ce bine ca nu am facut asta.
Nu voi inchide niciun card BRD.

O seara frumoasa!

| trophin a răspuns (pentru aurelgabriel):

Bai fiecare e cu ideea lui, tu nu trebuie sa ne asculți pe noi, faci ce crezi ca e bine pentru tine