| Expressions a întrebat:

stiti un site pe care se poate catiga bani (reali) fara scamatorii sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca pe Market Glory. Eu am castigat circa 120 lei dar m-am lasat ca mi-au sters conturile. Imi facusem doua si este ilegal. Dureaza cam mult.
Asta cu Goldline este o pacaleala de pe vremea lui Ceausecu. Trebuie sa dai bani si nu este sigur ca vei primi ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| googul a răspuns:

Incearca asta http://googule.Charity24.net Este un sistem international de ajutor reciproc.Am vazut ca sunt destui Romani inscrisi.