| Saby_Sabina_1966 a întrebat:

sunt din alt jud.am gasit pe net o firma din Arad care recruteaza forta de munca pentru fabrici in germania.ar putea sa imi spuna cineva daca in Arad firmele acestea sunt serioase? a plecat cineva de curand sa lucreze la o fabrica de cosmetice in Germania? mersi anticipat pentru raspunsul tau.tin sa precizez ca nu mi s-a spus numele firmei doar scrie COMPANIE RECRUTARE ARAD

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sant tepari doar la biroul unde se inregistreaza persoanele fara servici te trimite afara cu siguranta totala numai ca si aia sant dusi cu capul, cer multe studii la munca necalificata aia e problema.