| Bryanabrighi34 a întrebat:

Bună TPU anul trecut prin april' mi-am făcut cont în bancă unul în lei iar altul în euro la Banca Transilvania dar nu am pus niciun ban, nu am mai avut treabă cu cardul de atunci.Mai sunt valabile cardurile? Adică pot pune bani într-un cont? Acum sunt in străinătate iar banii mi s-a spus că mii pune pe card, îi pot pune?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Verifică-ți contul (dacă mai există deși probabil este dar să fii sigur) online. Pe card SCRIE cât timp e valabil