| MISSROMANIA1 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu ce afacere poti sa deschizi cu o suma cuprinsa intre 500.000 mii-1 mil euro va rog sfaturi serioasestraight face nu glume prostesti

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Un bordel. Investiție minimă, profit maxim.

| danzel_7798 a răspuns:

Din cate informatii am se preconizeaza la nivel mondial o criza a alimentelor. daca asa detine acesti bani eu i-as investi in agricultura, accesand totodata fonduri europene nerambursabile pentru acest domeniu. daca urmaresti evolutia pretului la ulei, zahar, faina observi ca e intr-o continua crestere deci acest domeniu sa mearga. sau o alta idee ar fi sa investesti in turbine eoliene pentru producerea curentului electric(pentru acest domeniu cunosc o persoana care ar fi interesata de un parteneriat). mult succes

| yleFTW a răspuns:

Salut! Sunt elev la un liceu Economic. Pai te-ai gandit la Domeniul de activitate? Pe langa asta mai ai nevoie si de un spatiu, Brend etc. Eu iti recomand un SRL care se poate ocupa cu distributia sau prestari servicii precum : Centru aerobic, Salon de coafura, Teren de fotbal artificial pe care sa-l inchiriati contra cost, Un magazin online. Succes!