| madalinutzamada a întrebat:

TPU! :** Ce joburi de vara pentru minori stiti?:** Ce as putea face sa fac rost de bani?puppy dog eyes Fundaaa! love struck

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cules de piersici in strainatate.rolling on the floor1 mie si ceva de euro pe luna

| strawberrycool14 a răspuns:

Plimba caini!happysau ingrijeste pisici!happy

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Prin orasele mari Mac Donald's angajeaza persoane peste 16 ani, posibil si alte fast-fooduri. Impartit materiale publicitare pe la firmele de publicitate...

| darius23 a răspuns:

Sa te angajezi ca si ospatar la o terasa.

| Covaci_Ana_Maria_1991 a răspuns:

Faci bani si in fata pcului 0.05 $ pe click uitandute la reclame 20 de sec in scriete aici gratuit http://dollarsincome.com/-88384.htm