| alin_9994 a întrebat:

Cine imi poate spune daca odata ce incep o campanie de promovare (cu AdWords pentru videouri ) o mai pot opri si mai ales cum?
Vreau sa promovez niste videouri dar nu vreau sa cheltui mai mult de 5 euro pentru un video.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Ba faza cu internetul nu merita sunt uni care fac bani dar pe deoparte e si teapa. poti sa investesti si sa nu mai recuperezi bani aia. totul depiunde de cati abonati ai sau cate vizualizari o sa ai ca sa castigi bani aia mai bine te-ai apuca de munca in viata reala.