| CristiB93 a întrebat:

Salut,care ma ajuta si pe mine, mi-am facut un cont de afiliat pe siteul 2parale si vreau sa promovez produse prin metoda adwords, dar nu prea am inteles de la ei cum sa incep, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fii atent
1 te inregistrezi la ei, ei isi dau un link pe care il publici pe site-ul tau sau unde vrei, de fiecare data cand cineva da clik castigi
atentie prima oara vezi pareri sa nu fie teapa suma e prea mare 41 de ron sigur e ceva necurat la mijloc ai grija

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Pai m-am inregistrat la ei, dar eu nu am un site, eu vreau sa le promovez produsele prin metoda adwords daca ai auzit, publicitate platita, anunturile alea care apar in partea dreapta cand cauti ceva pe google, dar problema e ca nu stiu cum sa incep din contul meu, dar daca nu ai cont pe siteul ala nu cred ca ai cum sa ma ajuti, oricum mersii.,