| FlorinM81 a întrebat:

Doresc sa vand un cuptor cu microunde pe Mercador. M-a contactat cineva, ne-am inteles la pret si este de acord sa suporte contravaloarea transportului. CUm se procedeaza? CIne plateste in ptima faza transportul? Platesc eu si cer mai mult? Plateste cumparatorul cand primeste coletul? Va multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu o sa platesti transportul si o sa-l adaugi la valoarea cuptorului si el le va plati pe amandoua la primirea coletului.