| UnNumeMic a întrebat:

Folosesc un program de facturare numit IceFact dar in acest moment trebuie sa imprimez o factura dar mi s-a stricat imprimanta. Cum pot face sa scot factura pe desktop pentru a o scoate la un centru de copiere? Funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Copiaza factura pe un CD sau stick si poti sa mergi sa o scoti apoi la o imprimanta.

| PwNZ a răspuns:

Ai doua variante.
Daca merge sa dai save as la factura dai pur si simplu save as-> desktop.
DAca nu merge, apesi pe butonu Print Screen sau Prt Sc (depinde de tastatura) apoi te duci in paint, dai paste si apoi salvezi. Sper ca ti-am fost de ajutor