| Lariiiiiisss a întrebat:

Vreau si eu niste locuri de munca in strainatate, care sa nu necesite limba respectiva cu salarii peste 600 EUR, pentru barbati peste 35 ani. Multumesc anticipat. :*

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Care sa nu necesita limba respectiva e mai greu. Totusi iti recomand sa arunci o privire peste aceasta colectie cu metode de munca de acasa, poate gasesti ceva folositor:

www.munca-la-domiciliu.org

| costan a răspuns:

Vezi poate gasesti aici ceva : http://www.mediator-jobs.com/

| Lariiiiiisss explică (pentru costan):

Multumesc pentru link...am sa il arat tatalui meu si poate vei primi ceea ce toti de pe TotiPentruUnu doresc. :*

| traxter a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii engleza, si nu cred ca plateste nimeni cu 600 EURO un om care nu are specialitati in acel domeniu...