| Sebi1924 a întrebat:

Bună ziua! Acum 2 zile eram la meci și când văd ca primesc notificări de la aplicația You BRD ca îmi dispar bani. M au pus să autorizez, am confirmat ca NU sunt eu dar mi au furat 3300 lei. La tranzacții pe aplicația BRD îmi apărea ca s au virat către Regulated Romania LTD Malta MLT. Am fost la bancă, le am spus problema și am completat niște formulare ca am fost fraudat. Ce părere aveți? A mai pățit cineva? sad

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica ai aplicatia in telefon dar ai confirmat ca nu esti tu?
De-aia ti i-au „furat".

| FreddieM a răspuns:

Ai jucat online? Ai account pe situl lor si probabil ai băgat datele tale de pe card, și în plus, ai mai și făcut ceva,, autorizari'' in timp ce pariai. De aia acum se autoservesc băieții, poate le datorezi ceva, poate nu ai anulat niște abonamente.
Cheers

| Sebi1924 explică (pentru FreddieM):

Nu sunt jucător. Singurul cont este Superbetul, doar ca în ultimul am depus acum 2 sapt 20 lei

| FreddieM a răspuns:

Firma asta de ocupa cu jocuri de noroc online, dar știi și tu asta. Mai bine verifica de doua ori ce conturi mai ai cu ei.
Cheers