| eucosmin a întrebat:

Buna Ziua! As vrea sa fac abonament la un site de matrimoniale si as vrea sa va intreb daca apare in factura unde s-a facut acea plata, mentionez ca vreau sa o fac prin sms

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va apare numele site-ului, sau al companiei care il detine ca referinta la suma platita.

| eucosmin explică (pentru Violleta2022):

Ma refer pe factura nu daca scoti extras ca sa pot eu sa spun ca e altceva suma o aplicatie ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de pretul mentionat in factura, nu este defalcat si/sau evidentiat in ce consta respectiva suma/valoare. big grin