| Laura9111 a întrebat:

Buna ziua! Ne am hotărât de sa ne întoarcem in România și dorim sa deschidem un SH! Asta știu ca am sa fac dar sunt curioasa dacă chiar merg și acum … țin sa Menționez ca eu sunt mare fan sh …

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vinzi marfa ieftina si de calitate, atunci va merge bine (mai ales in zone unde n-ai concurenta).
SH merge bine si la electrocasnice, daca ai spatiu suficient de depzitare si de service, precum si tehnicieni priceputi.

| anonim3247 a răspuns:

În București merg, chiar azi am trecut pe lângă 3 - 4 second hand între Iancului și Obor și era lume în ele chiar dacă e duminică.

| UserRo10 a răspuns:

Merita daca aduci haine ok si calitative si studiezi preturile din piata. Ia in calcul si o spalatorie pentru haine. Nu le poti expune din sac direct in raft

| Andreea99911818181 a răspuns:

Da, merg. Asta daca faci un Sh cu haine decente si nu toate jupuiturile cum gasesti in Humana la preturi de mall geci d alea de piele roasa care nu se ma poarta din 2001. Fa un sh cu haine ce se poarta la preturi decente. Fa promotii d alea cu 5 lei orice buc de bluza si tot asa. Eu cred ca sh urile merg in ziua de azi mai bine ca multe magazine din mall. De ce? Mai bine dai 15 lei pe un sacou bun decat 300 de lei si sa l porti de cateva ori laughing In cazul meu care port fuste, in mall pur si simplu nu se gasesc. Doar prin sh uri am noroc

| depression17 a răspuns:

SH pe bune? Saraci sunt romanii…