| ovi8919 a întrebat:

nu stiti cumva in zona judetului Maramures o ferma sau ceva de genul care vinde gaini rosii ieftine si multe? Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| SavuLucaYouTuber a răspuns:

Eu stiu in Ucraina un lon numit Cernobal poti duce niste gaini normale si ii intrebi pe oameni de reactorul 4 te duci acolo dai gainile la oamnii de acolo sa le duca in reactorul 4 dupa 5 minute ai niste gaini rosi cu 10 perchi de aripi, cu 6 picioare si cu 5 degete si o sa faca un ou de 5 ori mai mare si mai greu ca cel normal pup happywinking