| ralucutza2323 a întrebat:

Buna ziua numele meu este Raluca si am gasit si eu niste firme de recrutare pentru munca in strainatate si as vrea sa stiu daca cineva a plecat cu ele sau daca sunt firme serioase sau este doar teapa? Va multumesc mult si astept raspunsurile dumneavoastra.

1.PSYHICAL HUMAN WORK din Sibiu
2.PROFESIONAL HUMAN RESOURCES din Arad
3.JOB EXPERIENCE din Timisoara

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi prea mult.Pe net nu gasesti nicaieri informatii despre aceste firme si ma indoiesc ca au recrutat multe persoane.Cel mai bine e sa te interesezi daca a mai colaborat cineva din respectivele orase cu ei(dar nu pe TPU pentru ca nu vei gasi raspunsuri aici) si sa te duci la una din firme sa vorbesti despre oportunitatile care ti se ofera si nu uita:daca ti se pare ca e prea frumos sa fie adevarat, atunci probabil nu e si nu accepta sa dai bani asa din prima. Oricum nu cred ca si-ar permite sa dea tepe, daca functioneaza de ceva timp or fi niste firme serioase...

3 răspunsuri:
| fany22 a răspuns:

Buna Raluca.Cer scuze dar inainte de a pleaca din tara, incearca si ceva online, uite eu vreau sa-ti propun o optunitate de a catiga niste bani fara sa mai cauti pe la tot felul de firme tepare... daca vrei, fara nici un risc: IDmess. fn22_2005.
Toate cele bune.

| ralucutza2323 explică:

Te rog frumos daca nu ai un raspun folositor nu mai raspunde mersi

| Doryn_Ionutz_1994 a răspuns:

Buna Raluca...ai gasit pana la urma ceva detalii despre Professional Human Resources din Arad? astept un raspuns cat mai urgent te rog