| Dxm a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa imi deschid un salon de frizerie in Craiova?

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Depinde unde si cum il faci.
firma + aprobari
cheltuieli cu spatiul cumparat/chirie
renovare
mobilier
cheltuieli lunare cu personal/utilitati (eventual si chirie)
Aduna, vezi in cat timp s-ar amortiza si vezi daca renteaza.
Bafta

| Isabella95 a răspuns:

Orice afacere necesita profit. Eu zic ca pana in 20 de mii de euro.

| SolitarHacker a răspuns (pentru Isabella95):

Un spatiu bun 500-600 euro pe luna Aparatura inchiriata intre 500-1000 euro si multa indemanarewinking 5000 maxim happy

| SolitarHacker a răspuns (pentru Isabella95):

De ce asa mult? laughing))

| Isabella95 a răspuns (pentru SolitarHacker):

Nu ma gandesc la inchieriere si ma gandesc sa cumpere tot, sa construiasca cladirea, si toata aparatura tot sa fie cumparata

| SolitarHacker a răspuns (pentru Isabella95):

LOL laughing) pai pentru asta nu i ajunge 20 miiwinking