| Anonimouse25163 a întrebat:

Cam cati bani se pot castiga din YouTube la 100k abonati si 100k vizualizari cel putin la fiecare videoclip postat?

13 răspunsuri:
| Cinga36 a răspuns:

Esti incult x2, "irelevant" merge corelat cu "raspuns", dar cu "persoana" in niciun caz(dar iti permiti daca esti habarnist si daca vorbesti o romgleza gretoasa, scarboasa si cum mai vrei tu), culmea ca tocmai tu ai facut asocierea asta, domnisorule, verifica mai sus. Bafta la scoala!

| raMLesS a răspuns (pentru Cinga36):

N-are rost sa incerc sa te scot din "bula" aia a ta pe care ti-ai creat-o, traiesti in lumea ta.
Te las in prostia ta, salut happy

| Cinga35 a răspuns (pentru raMLesS):

rolling on the floor)) te rog doar sa nu intri in politica avand in vedere cultura ta. Ne ajung Olguta si Dancila. Salut si tie!

| Cinga34 a răspuns:

Păi poți face un calcul:
3, 14 * 21 = 65, 94
65, 94 : 3 + 10 * 35 = 371, 98
378, 98 - 13, 4 * 14 = 184, 38 lei
Deci cam atât ai putea face, dar oricum suma fluctuează

| raMLesS a răspuns (pentru Cinga34):

Ce reprezinta cifrele alea?

| Cinga34 a răspuns (pentru raMLesS):

Factorii asociativi

| raMLesS a răspuns (pentru Cinga34):

Defineste factorii asociativi, adauga-le cifrele.

| Cinga34 a răspuns (pentru raMLesS):

Băiete, vorba lui KatyEscu, am făcut mișto

| raMLesS a răspuns (pentru Cinga34):

Ce KatyEscu visezi? Asta e un umor de rahat, ai dat un raspuns irelevant.

| Cinga36 a răspuns (pentru raMLesS):

You're a fine one to talk!
Eu am un răspuns irelevant, ale tale toate sunt așalaughing)

| raMLesS a răspuns (pentru Cinga36):

Care doar unul? Tu insuti esti o persoana irelevanta.
Vai de capul tau laughing

| Cinga36 a răspuns (pentru raMLesS):

Ce este o persoana irelevanta?laughing) din contra, e vai de capul tau ca ai ajuns sa traduci dupa ureche cuvinte englezesti si sa le preiei sensul. In fine, cultura nu e accesibila oricui, ciao