| hloppp a întrebat:

In Romania se poate face parteneriat cu youtube? Pot face bani postand videoclipuri? Daca da cam cati bani as putea face la cateva sute de mii de vizualizari.
Am un proiect in care sunt sigur ca la fiecare videoclip postat pot face lejer intre 300 si 500 de mii de vizualizari, stie cineva sigur?

Răspuns Câştigător
| AnDrEi01TeCh a răspuns:

Sigur ca da! Poti sa iei 10 dolari la fiecare mii de vizualizari! Dar ca sa ai parteneriat trebuie sa nu fii incalcat niciodata copyright! Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate face bani in orice tara(cred) dar ai nevoie de parteneriat(unu bun) recomand buzzmyvideos, machinima(astia platesc, stiu sigur)dar ai nevoie de abonati, views ca sa poti intra, dupa care aplici cu ei si citesti contractu pe care til ofera happy

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Da se face un parteneriat cu youtube dar trebuie sa ai cont in google Adsens ca sa poti castiga bani.
Iar la 1000 vizualizari primesti ca-m 10$.
Dar trebuie sa respecti anumite reguli inpuse de youtube.
Mai multe informatii si tutoriale le gasesti pe:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

| JustHappiness a răspuns:

Nu cred că se face. Nici bani.

| irinaaa1998 a răspuns:

Nu nu se face asta stiu sigur

| AnDrEi01TeCh a răspuns:

Sigur ca da! La fiecare mii del vizualizari poti lua 10 dolari! Dar ca sa ai parteneriat trebuie sa nu fi niciodata incalcat copyright! Succes!