| GulubuntzBudulush a întrebat:

Care este cea mai ieftină tipografie din România, care să tipărească cărți de o calitate fizică bună și să aibă și comandă online?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tipografiile au cam toate acelaș preț. Reduceri îți fac doar la tiraje mai de mii de exemplare.
O editură acceptă și o comandă online. Dar atunci fișierul trebuie să fie în format cartem, și să ai ISBN pe volumul respectiv. Acesta nu se dă pe persoană fizică, ai nevoie de colaborarea cu o editură. Plătești și te servește.