| ALex_Alex_1995_FnVL a întrebat:

Care stiti, care bancomat, plateste bine in euro, va rog:*:*::*:*:* ma grabesccc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa intrebi direct la banci, fiind stiut faptul ca nu toate bancomatele elibereaza si valuta.Numai bine.

2 răspunsuri:
| ALex_Alex_1995_FnVL explică:

Am un card din strainatate, si mi-se pun bani, in euro, si unele dau mai bine iar altele mai putin, si vreau sa stiu, daca exista una, care plateste bine, funda!

| ALex_Alex_1995_FnVL explică:

Deci cardul, meu de la posta italiene, si de acolo imi pune bani, si vreau sa stiu care da cea mal mai bine!