| Spike7262 a întrebat:

Cat as primi aproximativ la amanet pe o pereche de airpods pro 2nd generation noi cu cutia deschisa? Pretul MSRP este de aprox. 1200 RON

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu te va incanta cat iti ofera amanetul de electronice, de ce? ei nu tin cont de cat este produsul nou in magazin ci cu cat se da pe net (noi si originale, sigilate) iar pe net cam astea sunt preturile pentru modelul acestor casti : https://www.olx.ro/......ods-Pro-2/

cu mentiune ca, amaneturile de electronice ofera intre 50-70% din pretul de vanzare pe care il vezi afisat pe net pe platformele de vanzari! cu alte cuvinte ca sa dau un exemplu, daca un produs nou sigilat are un pret de 1200 de lei in magazin, si un pret de 1000 la vanzarea pe internet -acelasi produs nou sigilat (pe siteuri precum olx, publi24 etc) atunci amanetul de electronice iti poate oferi in jur de 500-600 de lei pe acel produs! este doar un exemplu prin care vreau sa arat cat ofera amaneturile de electronice...si nu, nu ofera pretul "pietii" caci nu ar mai castiga nimic

suntserios
| suntserios a răspuns:

100-150 lei

| Spike7262 explică (pentru suntserios):

LOL, esti simpatic!

| suntserios a răspuns (pentru Spike7262):

Se zice.,. realist.

| cosminbit a răspuns:

Salut cam 500 de lei maxim.