| Danniiii a întrebat:

Cat costa sa iti faci un card visa electron la Banca Transilvania? Ce comision au, si daca trebuie sa-l tin o anumita perioada.

Răspuns Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te costa nimic daca esti persoana fizica. Daca este pe firma este cu comision. Ai 30 bani comision la interogare sold. In rest nu ai nici comisioane nici taxe. Si eu am carduri la BT: de pensie si de cumparaturi. Ala de pensie este Visa. Poti renunta la el si dupa o luna dar nu vad de ce pentru ca nu te costa nimic daca-l tii pentru alte eventuale dati!

| Danniiii explică:

Credeam ca trebuie sa l tin o anumita perioada. Nu prea le am cu cardurile pentru ca inca st minora, mai am cateva zile si o sa-mi fac card si sunt cam habarneza. laughing)
Mie-mi trebuie doar pentru comenzile online.