| Julyett a întrebat:

Cat mai valoreaza 20 de euro in lei?

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Glumesti, nu?
20 E = 900 ron? Faci misto de altii dar singur esti un...
July, 20 de euro fac 90 de lei noi (cursul euro de astazi), + TVA in total: 112 ron. Mai multe detalii aici: http://cursvalutar.dailybusiness.ro/
Mult noroc!

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

80 de lei.

| BlaaBlaa a răspuns:

80-90 de lei

| AVRILavigne1000 a răspuns:

20x4=80 lei acum serios

| aliiluvyou a răspuns:

Pai,cam in jur de 80 de leiwinking

| gigatunet92 a răspuns:

Julyett nu stii sa calculezi?
euro-ul in ziua de azi e 45 de lei deci
20 x 45=90 de lei!

daca vrei sa stii cat calculeaza altceva invata si tu tabla inmultiri!

| traxter a răspuns (pentru gigatunet92):

LOL,cine nu stie ceva esti tu.U vezi cat ai scris acolo?

| gigatunet92 a răspuns (pentru traxter):

Pardon 90 lei dar ce ai ca nu team pus eu sa ma corectezi si vezi de treaba ta

| traxter a răspuns (pentru gigatunet92):

"te-am",asta asa ca sa te enervez.
Nu m-ai pus tu, da cand ii dai unui om o informatie gresita trebuie sa sesiseze cineva...

| Julyett explică (pentru gigatunet92):

Invata tu tabla inmultirii si mai vorbim apoi. Specific, am intrebat asta pentru ca nu stiam cat e euro, si am si scris in intrebare " cat MAI valoreaza".

| Slavian a răspuns (pentru gigatunet92):

Glumesti, nu?
20 E = 900 ron? Faci misto de altii dar singur esti un...
July, 20 de euro fac 90 de lei noi (cursul euro de astazi), + TVA in total: 112 ron. Mai multe detalii aici: http://cursvalutar.dailybusiness.ro/
Mult noroc!

| Drxx_Andrei_2001 a răspuns:

20 de euro daca vrei sa schimbi la BRD iti vei lua 84.44 Ron