| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani castiga un politist si cam ce studi imi trebuie si ce fac acolo si niste sfaturi

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poti face si scoala e pol la CiMPINA DE 2 dar dai examen. pshiho eliminatoriu. spoirtiv[ai probe si bareme fff drastice]tot eliminatoriu si proba scrisa la lb ron si lb straina [gramatica in mod spoecial la amindoua. e ff greu si concurenta fff mare. totusi bafta cit despre salariu. undeva la 18 20 de mil de lei vechi. depinde de grad.

Răspuns utilizator avertizat