| Albert9928 a întrebat:

Caut Tehniciani pentru serverul meu de metin sa stie sa editeze site si clientu. Serverul e hostat tot este on doar imi trebuie tehniciani daca te intereseaza ma puteti gasi pe Y/M Sefu_frumushelu or skype: Ergut14

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Poti sa faci asta si singur.
2 Daca ai facut servarul de tine (editez prin programele Xampp si fisierele din client al folderului pack) [dezarhivezi fisierel...eix si...epk si le impachetez dupa aceea].

3 Pentru editarea clientului o poti face si singur nu este asa de usor trebuie sa ai un program de extragere si impachetare si gata (trebuie sa extragi fisiere eix si epk) Ex: locale, root, etc...

4 Daca ai un servar hostat.
Trebuie sa ai programele acestea:
-Putty
-Navicat
-Filezila sau WinSCP
-Clientul

Dar editarea de la pagina de Metin2 creca o stii de la hosting (ca ti-a explicat macar sau ti-au dat macar un tutorial).

Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns.

| alexutzu1981 a răspuns:

Ce anume doresti sa faca acei tehnicieni? Ma pricep cat de cat la linux iar sa editez un site nu este deloc problema.

| Albert9928 explică (pentru alexutzu1981):

Pai cam atat imi trebuiewinking